Sanden Helsesenter

 

Adresse: Kastellgaten 14, 4514 Mandal– 2 etg.

Telefon: 3826 5555

Epost : post@sandenhelse.no

Bestill time online

 


Kiropraktor: Geir Due    
Telefon: 90 99 61 44
Epost: geir@sandenhelse.no


Fysioterapeut: Anne Rachel Lohne-Bø     
Telefon: 99 61 64 10
Epost: rachel@sandenhelse.no


Fysioterapeut: Solveig Ask Hansen
Telefon: 
41 04 21 20
Epost: solveig@sandenhelse.no

Fysioterapeut: Inger Støle

Telefon: 90 06 30 92

Epost: inger@sandenhelse.no

Fysioterapeut: Mikkel Tourlin Plougheld 
Telefon: 90 41 11 53
Epost: mikkel@sandenhelse.no

Fysioterapeut:
 Eline Sunde-Dahl  
Telefon: 91 60 70 55 
Epost:  eline@sandenhelse.no

 

Åpningstider:


Mandag                            08.00 – 18.00
Tirsdag                             07.00 – 16.00
Onsdag                             08.00 – 16.00
Torsdag                            08.00 – 18.00
Fredag                              08.00 – 16.00


Utenom våre åpningstider tar vi i mot timebestilling etter avtale
 

Parkering: Parkering er gratis rett utenfor klinikken.